Dverové výplne

Ponúkame Vám širokú paletu dverových výplní od dvoch renovovaných výrobcov. Paleta výberu je naozaj široká.

Plastové vchodové dvere
Plastové vchodové dvere sa vyrábajú z plastových profilov, ktoré sú vystužené oceľovými pozinkovanými výstuhami, vďaka ktorým si plastové dvere zachovávajú svoj tvar a funkčnosť. Ich hlavnou výhodou je výborná tepelná izolácia. Pre zlepšenie tepelnej izolácie Vašich dverí doporučujeme používať dverné výplne o hrúbke 36 až 44 mm, ktoré sú štandardne dodávané s izolačným trojsklom. Plastové dvere je možné kombinovať so všetkými dvernými výplňami v našej ponuke. Pri bielych vchodových dverách výber záleží len na Vašom vkuse a môžete siahnuť po plastových dverných výplniach, hliníkových dverných výplniach aj HPL – živicových dverných výplniach. Pri farebných plastových dverách a plastových dverách v drevoimitácii doporučujeme použiť HPL-živicové dverné výplne zo série FUTURE, STANDARD +, alebo hliníkové dverné výplne zo sérií ELITE a SIMPLE, hlavne keď sa jedná o plastové dvere používané ako hlavné, vstupné vchodové dvere umiestnené na slnečnej strane.

Hliníkové vchodové dvere

Hliníkové vchodové dvere sú konštrukčne stabilnejšie ako plastové vchodové dvere, a preto sú vhodnejšie do frekventovaných prevádzok, alebo spoločných priestorov panelákových domov. Ich nevýhodou je horší tepelný prestup ako aj náchylnosť na ľahšie poškodenie napríklad poškrabaním. Ďalšou nevýhodu hliníkových vstupných dverí v porovnaní s plastovými dverami je ich vyššia cena. Hliníkové dverné výplne je ideálne kombinovať s hliníkovými dvernými výplňami zo série ELITE, SIMPLE, FUTURE.

ELITE

Vchodové hliníkové a plastové dvere s dverovými výplňami ELITE tvoria dizajnérsky aj kvalitatívny vrchol medzi vchodovými dverami dostupnými na slovenskom a českom trhu. Hrúbka steny výplne je až 3 mm. Vysoká kvalita a majstrovské spracovanie dverných výplní, možnosť prekrytia krídla vchodových dverí dostupné pre plastové aj hliníkové dvere, ako aj decentné dizajnérske doplnky dverí ako nerezové madlá, okopové prahy, rozety na zámok, urobia z Vašich dverí majstrovské dielo. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať aj v hrúbke 36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

ELITE PLUS

Ultra moderné dizajnové dvere s dverovými dekoračnými výplňami ELITE PLUS sú úplnou novinkou na Slovenskom aj Českom trhu. Odlišujú sa aplikáciami, ktoré sú len v tejto sérii vyrábajú z farebného kaleného skla miesto nerezu. Hrúbka steny výplne vchodových dverí je až 3 mm. Všetky modely dverí sú dodávané s frézovanými prvkami na povrchu hliníkovej výplne. Pre celú sériu dverí ELITE PLUS je k dispozícii výber z množstva doplnkov ako nerezové madlá, okopové prahy, rozety na zámok dverí a ako novinka aj LED podsvietenie. Všetky dverové výplne ELITE PLUS je možné objednávať v hrúbkach až do 58 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

SIMPLE

​Vchodové hliníkové a plastové dvere v kombinácii s 8 novými dizajnovými výplňami zo série SIMPLE. Prevedenie panelov dverí je elegantné, jednoduché a zároveň nadčasové. Výplne sú vyrobené z hliníka o hrúbke 1,5 mm a sú dodávané štandardne s obojstrannou inox aplikáciou. Sú vhodné pre použitie do plastových aj hliníkových vchodových dverí.Všetky vchodové dvere s dverovými výplňami SIMPLE sa vyrábajú bez skla, v odtieňoch RAL, zlatý dub a orech.

Katalóg výplní nájdete TU

FUTURE

​Vchodové hliníkové a plastové dvere v kombinácii s luxusnou modelovou radou FUTURE z vysoko odolného materiálu HPL, s obojstranným nerezovým alebo PVC rámikom. Široký výber ručne vyrábaných vitrážnych, fazetových a ornamentných skiel zaručí pre Vaše vchodové dvere nenapodobiteľný a jedinečný dizajn. Všetky výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer a sú vhodné rovnako pre plastové aj hliníkové vchodové dvere.

Katalóg výplní nájdete TU

EXCLUSIVE

​Ťažké rustikálne tvary vchodových dverí s masívnymi bordúrami, prekrásnymi vitrážami alebo kovanými mrežami dverí pred sklom. Plastové a hliníkové vchodové dvere s dverovými výplňami EXCLUSIVE sú dodávané štandardne s izolačným trojsklom a bezpečnostnou výstuhou od hrúbky 24 mm. Všetky dverové výplne z tejto modelovej rady je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer a je možné ich osadiť do plastových aj hliníkových vchodových dverí.

Katalóg výplní nájdete TU

VIZUAL

​Jedinečná kombinácia bieleho plastu s drevoimitáciou v HPL, je zaujímavým riešením, ktorý oživí každé plastové aj hliníkové vchodové dvere. Modely z tejto série je možné kombinovať s fazetovým sklom alebo pieskovanými motívmi. Všetky plastové a hliníkové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

CLASSIC

​Klasické a nadčasové modely plastových a hliníkových vchodových dverí s masívnymi bordúrami, ktoré je možné kombinovať s množstvom vitráží, zapekaných skiel, mriežok. Pre vybrané modely dverí je k dispozícii obľúbené tečúce sklo, ktoré zaručí nenapodobiteľný dizajn Vašich dverí. Všetky plastové aj hliníkové vchodové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

MODERNA

​Plastové vchodové dvere s dvernými výplňami z tejto modelovej rady spájajú v sebe moderný dizajn s bordúrami okolo skiel a veľmi výhodnú cenu. Všetky modely dverí je možné kombinovať s množstvom vitráží a zapekaných skiel. Všetky plastové a hliníkové vchodové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

PREMIUM

“Bezpečnostné dvere” plastové výplne s nápaditým a nenapodobiteľným tvarom, s jemnými bordúrami lemujúcimi celú výplň, štandardne osadené s izolačným bezpečnostným trojsklom od hrúbky 24 mm a bezpečnostnou výstuhou. Vonkajšie a vnútorné sklo dverí je bezpečnostné, stredné sklo môže byť ornamentné sklo alebo pieskované sklo osadené čírymi fazetami. Všetky plastové a hliníkové vchodové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

ELEGANCE

​Jednoduché, moderné a elegantné tvary dverí s veľmi jemnými bordúrami okolo skiel. Dverové výplne ELEGANCE je možné kombinovať s množstvom vitráží, faziet, zapekaných skiel a pieskovaných dekorov. Sklo dverí je možné olemovať plastovými rámčekmi v pastelových farbách alebo s nerezovým rámčekom. Všetky plastové aj hliníkové vchodové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní je možné objednávať bez príplatku v hrúbke 24/36/40/44 mm v kombinácii s izolačným trojsklom s teplým rámikom Super Spacer.

Katalóg výplní nájdete TU

STANDARD PLUS

​Vchodové dvere v kombinácii s touto modelovou radou dverových výplní charakterizuje minimalizmus a moderný dizajn za prekvapivo výhodnú cenu. Materiál je pri bielom prevedení dverí PVC, pri jednostrannej alebo obojstrannej laminácii dverí je to HPL – lisovaná živica. Plastové aj hliníkové vchodové dvere zo série STANDARD plus je možné kombinovať s jednostranným alebo obojstranným rámčekom v imitácii nerezu.

Katalóg výplní nájdete TU

STANDARD

​Plastové vchodové dvere v bielej farbe s masívnymi bordúrami. Túto sériu dverových výplní charakterizuje jednoduchý klasický tvar a mimoriadne výhodná cena dverí.

Katalóg výplní nájdete TU

Plastové výplne:

Hliníkové výplne:

HPL výplne:

GAVA TANGO – HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere Gava Tango boli vyvinuté špecificky na základe náročných potrieb a spoznávania priebehov fyzikálnych zákonitostí pôsobiacich na dvernú techniku:

  • prevedenie hliníkového profilového systému,
  • skladba dverného jadra a zasklení,
  • výbero funkčných a bezpečnostných prvkov,
  • rešpektovanie preferencie teplotechniky,
  • početné simulácie a skúšky zamerané najmä na preťažovanie pôsobením tepelného žiarenia na veľkorozmerové tmavé elementy.

Vchodové dvere Gava Tango sú dizajnovo vytvárané tak aby maximálne vynikla krása hliníkových dverných výplní pomocou prevedenia tzv. obojstranného prelepenia dverného krídla. Dverná výplň je prilepená na krídle až po jeho viditeľné vonkajšie obrysy namiesto obvyklého vsadenia do krídla. Tým profily krídla Gava Tango celkom prekrýva, a to obojstranne – aj z exteriéru, aj z interiéru. Obojstranné prelepenie okrem atraktívnejšieho dizajnu hliníkových dverí prináša aj posilnenie izolačných vlastností a tuhosti dverného krídla.

Katalóg výplní nájdete TU